منو
سبد خرید شما

حفظ حریم خصوصی

حفظ حریم شخصی

ما متعهديم که امنيت اطلاعات شما را تضمين کنيم.

براي جلوگيری از هر نوع دسترسی غيرمجاز و افشای اطلاعات شما از همه شيوه‌های لازم استفاده مي‌کنيم تا امنيت اطلاعاتی را که به صورت آنلاين گردآوری می‌کنيم، حفظ شود.

اما در قبال اقدامات مجرمانه و يا حوادث و رويدادهای غيرمترقبه يا اتفاقاتی که منتسب يا ناشی از اقدامات ما نباشد، مسئوليت و يا تعهدی نخواهيم داشت. ضمن احترامی که براي حريم شخصی کاربران قائل هستيم ، برای خريد، ثبت نظر يا استفاده از برخی امکانات وب سايت اطلاعاتی را از کاربران درخواست خواهيم کرد تا بتوانيم خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهيم.

برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ايميل مورد نياز است و از آنجا که کليه فعاليت‌های ما قانونی و مبتنی بر قوانين تجارت الکترونيک صورت مي‌گيرد و طی فرايند خريد، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتريان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از اين رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام برای اشخاص حقيقی يا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خريدهای سازمانی لازم است.تماميی اطلاعات خریداران و همکاران سیستم به صورت محرمانه تلقی شده و ما فقط برای ارتباط با شما از آن استفاده خواهيم کرد.

فروشگاه ما همانند ساير وب سايت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده مي‌کند، اما پروتکل، سرور و لايه‌هاي امنيتی و روش‌های مناسب مديريت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غير قانونی جلوگيری می‌کند.