منو
سبد خرید شما

سایت در حال بروز رسانی می باشد لطفا جهت اطلاع از قیمت و موجودی تماس بگیرید!

حفظ حریم خصوصی

حفظ حریم شخصی

ما متعهديم که امنيت اطلاعات شما را تضمين کنيم.

حفظ حریم خصوصی و امنیت بازدیدکنندگان- خریداران و کاربران خط قرمز ماست.

۱. احترام گذاشتن به کاربرانمان. محترم شمردن حریم خصوصی آن‌ها.

ما معتقدیم این اصول جدایی‌ناپذیرند. این اصول، درمجموع بیانگر باوری واحد و محوری است که از ابتدا بر هرآن چه ساخته‌ایم و هرآن چه ازاین‌پس خواهیم ساخت، تأثیر گذاشته و می‌گذارد.

وقتی افراد از محصولات ما استفاده می‌کنند، به ما اعتماد می‌کنند و ما موظفیم از اطلاعاتشان به‌درستی استفاده کنیم. این یعنی همیشه باید در مورد اینکه چه داده‌هایی استفاده می‌کنیم و نحوه استفاده و محافظت از آن‌ها بااحتیاط عمل کنیم.

برای کمک کردن به خریداران عزیز جهت تصمیم گیری و انتخاب بهتر، می کوشیم با تسهیل نمودن فرآیندها این مهم را برای شما عزیزان آسان تر کنیم. همچنین تلاش ما در حفظ و نگهداری اطلاعات ثبت شده شما با استفاده از سرورهای امنیتی قوی و استفاده از کارشناسان زبده امنیت داده ها در اولویت قرارگرفته است. 

پلیکان تأکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که پلیکان از کاربران سایت جمع‌آوری می‌کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن‌ها می‌توان کاربران را به‌صورت منحصربه‌فرد شناسایی نمود.

برای نمونه می‌توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک یا ایمیل، شماره تلفن یا سایر اطلاعاتی که به‌صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

  • پلیکان دسترسی کلیه کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده است و تنها مدیر سایت و دو کارشناس پشتیبان که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به کلیه اطلاعات خواهند داشت.
  • کلیه رمزهای عبور به‌صورت رمز شده در پایگاه داده‌های نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم‌ها و روش‌های پیشرفته شده است.
  • کلیه اطلاعات مربوط به سیستم در زیرساخت‌های محافظت‌شده و در مکان‌های امن نگهداری می‌شوند.
  • امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم را داده باشیم. در صورت هرگونه سؤال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

اما در قبال اقدامات مجرمانه و يا حوادث و رويدادهای غيرمترقبه يا اتفاقاتی که منتسب يا ناشی از اقدامات ما نباشد، مسئوليت و يا تعهدی نخواهيم داشت. ضمن احترامی که براي حريم شخصی کاربران قائل هستيم ، برای خريد، ثبت نظر يا استفاده از برخی امکانات وب سايت اطلاعاتی را از کاربران درخواست خواهيم کرد تا بتوانيم خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهيم.

فروشگاه ما همانند ساير وب سايت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده مي‌کند، اما پروتکل، سرور و لايه‌هاي امنيتی و روش‌های مناسب مديريت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غبرای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ايميل مورد نياز است و از آنجا که کليه فعاليت‌های ما قانونی و مبتنی بر قوانين تجارت الکترونيک صورت مي‌گيرد.

طی فرايند خريد، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتريان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از اين رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام برای اشخاص حقيقی يا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خريدهای سازمانی لازم است.تماميی اطلاعات خریداران و همکاران سیستم به صورت محرمانه تلقی شده و ما فقط برای ارتباط با شما از آن استفاده خواهيم کرد.ير قانونی جلوگيری می‌کند.