منو
سبد خرید شما

سایت در حال بروز رسانی می باشد لطفا جهت اطلاع از قیمت و موجودی تماس بگیرید!

نیک گستر-NeeckGostar

تولیدکننده: نیک گستر-NeeckGostar مدل: H460
مشخصات کلی: هیتر گازی فن دار نیک گستر NeeckGostar H460 در سال های اخیر ما شاهد سرمای شدید نسبت به سال های گذشته بودیم و باتوجه به کمبود انرژی در کشور در بعضی از مناطق کشور و قعطی آن شرکت نیک گستر اولین و تنها شرکت دارای نشان استاندارد در کشور است که هیتر های فن دار با مصرف انرژی بسیار مناسب بر..
8,000,000 تومان
هیتر گازی فن دار نیک گستر(گاز مایع) NeeckGostar H660 هیتر گازی فن دار نیک گستر(گاز مایع) NeeckGostar H660
ناموجود
تولیدکننده: نیک گستر-NeeckGostar مدل: H660
مشخصات کلی: هیتر گازی فن دار با سوخت گاز مایع یا همان LPG (کپسول) نیک گستر NeeckGostar H660 در سال های اخیر ما شاهد سرمای شدید نسبت به سال های گذشته بودیم و باتوجه به کمبود انرژی در کشور در بعضی از مناطق کشور و قعطی آن شرکت نیک گستر اولین و تنها شرکت دارای نشان استاندارد در کشور است که هیتر ها..
9,670,000 تومان
هیتر گازی فن دار نیک گستر NeeckGostar H860
ناموجود
تولیدکننده: نیک گستر-NeeckGostar مدل: H860
مشخصات کلی: هیتر گازی فن دار نیک گستر NeeckGostar H860 با توجه به سرمای شدید در فصل سرما بعضی از مکان های عمومی و یا مکان های مختلف که از لحاظ ابعاد امکان گرم کردن با سیستم های مانند پکیج و یا بخاری های خانگی امکان پذیر نمی باشد و اگر از این نوع سیستم گرماشی استفاده شود انرژی خیلی زیاد مصرف می..
10,750,000 تومان
تولیدکننده: نیک گستر-NeeckGostar مدل: H660
مشخصات کلی: هیتر گازی فن دار نیک گستر NeeckGostar H660 در سال های اخیر ما شاهد سرمای شدید نسبت به سال های گذشته بودیم و باتوجه به کمبود انرژی در کشور در بعضی از مناطق کشور و قعطی آن شرکت نیک گستر اولین و تنها شرکت دارای نشان استاندارد در کشور است که هیتر های فن دار با مصرف انرژی بسیار مناسب بر..
13,000,000 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)